dane sprzedawcy

Jesteśmy dużą hurtownią motoryzacyjną działającą na terenie północnej Polski. Na rynku istniejemy od 1990 roku. Przez ten czas udało nam się zyskać szacunek i zadowolenie wielu klientów, dlatego teraz przedstawiamy Państwu Naszą ofertę za pośrednictwem Allegro. Na naszych aukcjach znajdziecie Państwo części motoryzacyjne solidnej produkcji o dobrej jakości i zarazem w niskiej cenie! W swojej ofercie posiadamy produkty wielu producentów, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni i lepiej dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Głównym przedmiotem Naszej działalności na Allegro są haki holownicze oraz akcesoria z nimi związane, chłodnice wody, intercoolery, części blacharskie, oświetlenie. Posiadamy haki do WIĘKSZOŚCI MODELI AUT!!! Sprzedajemy haki posiadające homologację E20 lub e20, certyfikat jakości"B" oraz spełniające normę jakości ISO 50 dzięki czemu można je użytkować we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz krajach wspólnoty ONZ.

kontakt

  • autobiuro@gmail.com
    Ze względu na dużą liczbę wiadomości prosimy o cierpliwość, odpowiadamy na każdego maila

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
AutoCzęści Piotr Szarmach
Pomorska 29a
83-200 Starogard Gdański
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od zawartej umowy należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie pisząc na adres e-mail: autobiuro@gmail.com lub autoszarmach@epf.pl lub przesyłając je pocztą bądź kurierem pod adres naszej firmy podany w nagłówku. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest na stronie www.holowniczehaki.pl. WARUNKI I KOSZT ZWROTU TOWARU W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY W przypadku odstąpienia od umowy będą Państwo musieli: - Przesłać jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. - Ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów – wysokość tych kosztów dla przesyłek o wadze do 30 Kg z opakowaniem szacowana jest na kwotę ok 58 PLN. - Bezpośrednie koszty zwrotu towarów z poza Polski uzależnione są kraju i adresu oraz kursu walut. - Odbiór towaru nastąpi za pośrednictwem firmy kurierskiej – na podstawie wystawionego przez nas zlecenia odbioru przesyłki. - Miejscem odbioru przesyłki jest miejsce do którego towar został wysłany lub miejsce uzgodnione i potwierdzone przez Pracownika Naszej firmy. Zgodnie z art. 34 pkt. 4 Dz.U. 2014 poz. 827 Ustawy o prawach konsumenta: konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (Konsumentowi) w odniesieniu do rzeczy nieprefabrykowanej, wyprodukowanej według specyfikacji konsumenta lub służącej zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (Towar na specjalne zamówienie). CHARAKTERYSTYKA SPRZEDAWANEGO TOWARU Sprzedawany na naszych aukcjach towar jest produktem fabrycznie nowym chyba, że opis aukcji stanowi inaczej.

reklamacje

Jeżeli zakupiony towar zawiera wady, należy wykonać zgłoszenie reklamacyjne. Zgłoszenie odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail. Paczkę należy odesłać na adres siedziby firmy. Sprzedający nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem, koszt przesyłki poniesionej przez klienta zostanie zwrócony w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. Reklamacja porozpatrywana jest przez sprzedawcę nie później niż w terminie 14 dni roboczych od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli podane w zgłoszeniu reklamacyjnym dane lub informacje wymagają uzupełnienia przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się do składającego reklamację o ich uzupełnienie we wskazanym zakresie. O rozstrzygnięciu reklamacji Sprzedawca informuje klienta telefonicznie lub drogą elektroniczną na adres e-mail podany przez klienta.

pozostałe informacje

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed stałym polubownym sądem konsumenckim.